close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

دنیای فناوری خودرو

دنیای فناوری خودرو

هیوندای قصد ایجاد ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ داردهیوندای قصد تولید ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌هیوندای اعلام کرده است که در ادامه‌ی معرفی تولیدها کم‌مصرف و تمیز , تا سال ۲۰۲۰ , ۲۶ نوع اتومبیل دوستدار محیط زیست را به محصول ها خویش بیش تر خواهد کرد . با زومیت همپا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون فی مابین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
هیوندای موتورز , شرکت مامان خودروسازان کیا و هیوندای , تصمیم گرفته تا در قدمی بلند , ۲۶ جور ماشین دوستدار محفظه زیست را که اصطلاحا خودروهای سبز اسم دارا هستند را به سبد تولیدها خود بیفزاید . در صورت عملی شدن این تصمیم هیوندای تبدیل به یکی مهم‌ترین بازیگران در عرصه‌ی خودروهای سبز خواهد شد بطوری که تنها تویوتا سهم بیشتری در‌این بازار را از هیوندای خواهد داشت .

بیش تر شدن ۲۶ نوع خودروی دوستدار اطراف زیست , تاثیر متعددی در توسعه بازار این خودروها خواهد داشت , دستکم ۱۲ گونه از آن ها هیبریدی , شش گونه هیبریدی پلاگین , دو دسته سلول سوختی و دو نوع هم تمام الکتریکی خواهند بود . در حالتی که این خودروها با استقبال خوبی از طرف مشتریان مواجه شوند , کیا و هیوندای سقف ساخت را به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال خواهند رساند که در مقایسه با تیراژ ساخت ۴۳ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۵ رویش قابل توجهی خواهد بود . دستکم ۱۱ نوع از این ۲۶ خودرو بوسیله کیاموتورز ساخت خواهند شد که کراس اوور Niro که بتازگی رونمایی شده , نیز یکی آنان است . هیوندای نیز قصد دارد تا با سه گونه‌ی هیبریدی , پلاگین هیبرید و برقی ایونیک به رقابت بدون واسطه با پرفروش‌ترین خودروی سبز عالم یعنی تویوتا پریوس بپردازد . لی کی سانگ رئیس بخش موتورهای سبز هیوندای در این سمت اعلام کرد :

برای کاهش هزینه‌ها این خودروها در بخش فنی اشتراکات بسیاری با یکدیگر خواهند داشت , برای مثال کلیه آنان از الکتروموتورهایی با قطر یکسان استفاده خواهند موفقیت . برای تغییر‌و تحول در توان خروجی نیز تنها کافیست که از سیم پیچی‌های متفاوتی در موتورها استفاده کرد . واحد در دست گرفتن موتورها هم یکسان بوده و همگی آن‌ها از یک برد مدار چاپی استاندارد بهره خواهند برد .

تبدیل شدن هیوندای از یک هنرپیشه کوچک به یکی تاثیرگذارترین‌ خودروسازان این عرصه در عین این که قدم دارای اهمیت و بزرگی به حساب میآید , برای این خودروساز کره‌ای ریسک‌‌هایی نیز به همراه دارد . ارزش سوخت در آمریکا حال به کمترین واحد سنجش خود در ۱۲ سال گذشته رسیده است که‌این کاهش بها منجر کاهش فروش خودروهای برقی و هیبریدی در آمریکا و حتی در اروپا شده‌است . حتی تویوتا نیز پیش گویی نموده است که سوخت ارزان قیمت فروش گونه پریوس را هم کاهش خواهد اعطا کرد . در شرایطی‌که همین فرآیند ادامه یابد موقعیت برای هیوندای سخت‌تر نیز خواهد شد .

hyundaiioniq5

hyundaiioniq4

hyundai

hyundaiioniq2

hyudaiioniq


بازس
فروش خودرو باما


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1396ساعت 10:44 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 178

پتنت نو مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای ورودی و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خویش سفارش داده است که برای توربوشارژر زیاد دلخواه است . اگرچه بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نیست اما ممکن است که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . به دنبال با زومیت همراه باشید تا از طرح جدید مزدا باخبر گردید .


آیفون 7 با ضمانت طومار با اهمیت آزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
پایانی باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ باز می‌گردد که مرتبط با نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید , است ( RX - 8 که همواره خاطره پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , البته هرگز توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان طرفداران خویش را با طرح‌های مفهومی نو و شایعات در امر بازگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت مینمایند , البته اکثر وقت ها زمان ها به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی دوچندان از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار جلوگیری به فعالیت میاید .

مزدا

البته اخیراً مزدا به خودروسازان نشان اعطا کرد که با تغییرات در پباده سازی می تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به اتومبیل اضافه کند , براین اساس امیدها کمی قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به ثبت رسیده و چند هفته قبلی در معرض عموم قرار گرفته است , نشان میدهد که تعویض طرح ( layout ) هوای ورودی و گاز خروجی می تواند برای نصب توربو شارژر فراوان کارآمد باشد . طراحی نو , راهگاه خروجی هوا ( یا این که گازهای حاصل از احتراق ) را بر بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه ورودی هوا را نیز به صورت بی واسطه و از زیر محفظه موتور پیش گویی کرده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ مرتبه نسبت به طرح قدیم تغییر و تحول چیدمان داشته است . این فیض مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میگردد و سپس از طریق یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل می‌شود . این فعالیت موجب جواب پرسرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می شود . البته اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .

پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای بازگشت دوباره پیشرانه‌های دوار وجود ندارد . موانع بخش اعظمی برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی صورت هست , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را رمز در گم نموده است . این در اکنون است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک میکند . این مجموعه به کوچک سازی دوری ناپذیر پیشرانه پیستونی امداد شایانی مینماید و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز تولید خواهد شد و بهبود مصرف سوخت فارغ از کاهش بضاعت پیشرانه در امر کار قرار خواهد گرفت .


خودرو خرید اقساطی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 18:24 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 161

استون مارتین و عرضه‌ محصول ها جدید با پیشرانه هشت سیلندر AMG و گیربکس دنده‌ای


استون مارتین و عرضه‌ محصول ها تازه با پیشرانه هشت سیلندر AMG و گیربکس دنده‌ای
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
استون مارتین در جدید‌ترین حرکت خویش , تمایل به استفاده از پیشرانه‌های ایجاد کرد AMG گرفته است . به این ترتیب ناحیه ویژه آفلتراباخ در جنوب آلمان مأموریت جدیدی اخذ کرده است . برای کسب اطلاعات اکثر در این طریق , با زومیت ملازم باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تنها با قائل شدن یکسری استثنا , کمپانی AMG تا به حالا برای هیچ ماشین مجهز به باکس دنده دستی پیشرانه ایجاد نکرده است . دستکم این فرمان خط مشی دارای اهمیت AMG در آفلتراباخ ( Affalterbach ) , مقر اصلی کمپانی , نبوده است . اما مرسدس بنز اینک تأمین پیشرانه‌های استون مارتین ( Aston Martin ) را به عهده گرفته است که طبق اخبار نشر داده شده , قابلیت سفارش جعبه‌دنده‌ی دستی نیز وجود دارد . مطلقا علاقه مندان دنیای ماشین عاشق راندن خودرویی با سه پدال میباشند که مجهز به پیشرانه‌ی هشت سیلندر فرامهندسی شده‌ی آلمانی در بدنه‌ی زیبای بریتانیایی است .

استون مارتین ونتیج

مقاله ها دارای ربط :


استون مارتین DB11 معرفی شد
اندی پالمر ( Andy Palmer ) , مدیر ادله استون مارتین , در امر ونتیج ( Vantage ) گفته است که‌این خودرو در دو نسخه باکس دنده دستی و خودکار به بازار عرضه میگردد که هر دو نمونه از پیشرانه‌ی ۴ لیتری هشت سیلندر AMG با توربو شارژ دوقلو بهره می‌برند . بضاعت خروجی پیشرانه‌ی ذکر شده ۵۰۳ اسب بخار است و حداکثر گشتاور آن به ۴۷۹ پوند–فوت می‌رسد . ونتیج GT کنونی ۴۳۰ اسب بخار بضاعت و ۳۶۱ پوند–فوت گشتاور ساخت میکند و پیشرانه‌ی ۴ . ۷ لیتری آن با تنفس طبیعی کار می کند . در حالی که برخی احتمال دارد از پیشرانه‌ی توربوشارژ نو استون مارتین خیلی راضی نباشند , اما می‌بایست به خاطر بضاعت اکثر و اخلاق و رفتار مدرن‎ و آپ تو دیت پیشرانه AMG , بدین پیشرانه خوشامد اظهار‌کرد .

استون مارتین

در کنار ونتیج , انتظارات برای جایگزینی و عرضه‌ی نسل جدید ونکوئیش ( Vanquish ) تا سال ۲۰۱۸ هم موجود است . پالمر بیان کرده است که پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر توربوشارژ DB11 پتانسیل بسیار مناسبی برای تحقیق و توسعه داراست تا از کارکشته بودن توان خروجی آن در مقایسه با ورژن کنونی اطمینان حاصل شود . اما پالمر تأکید کرد که استون مارتین قصد ندارد وارد رقابت بر سر اقتدار در میان ابر خودروها شود . پالمر به‌دنبال به برنامه و آسمان بلند بازه زمانی استون مارتین برای هفت خودروی آینده اشاره کرد . از بین این هفت اتومبیل , فعلا چهار ماشین طرح ریزی قطعی و اعتبار دهی شده‎اند تا پیشرانه AMG در آن ها تعبیه شود . خودروهای DB11 , ونتیج , نمونه‌ی نو ونکوئیش و کراس اوور الکتریکی DBX از جمله این خودروها میباشند . خودروهای نام برده و بقیه مدل‌ها که متعاقباً اعلام خواهند شد , در کارخانه نو استون مارتین در ولز ( Wales ) ایجاد خواهند شد .

استون مارتین

تولید AMG با جعبه دنده دستی خیلی هم بی نظیر نیست . تا قبل از این پاگانی با پیشرانه ۱۲ سیلندری AMG یک خودروی سه پداله عرضه کرده بود . با توجه به بیشینه AMG در تولید خودروهای دستی , ونتیج نیز می‌تواند با تلاش مثبت پیشرانه‌ی جدید خود , ارتقا فروش و محبوبیت بالایی را تجربه کند .

استون مارتین

به نظر شما این تصمیم استون مارتین چه اندازه می‌تواند در محبوبیت این خودروساز بریتانیایی مؤثر باشد؟
خرید و فروش خودرو پراید


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 10:43 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 335

خلافی خودرو را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟


خلافی خودرو را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
خلافی خودرو یا این که به عبارتی جریمه ها موعظه و رانندگی را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟ این سوالی است که برای بسیاری از رانندگان بوجود می آید . به ویژه کسانی که نمی‌خواهند وقتشان در رفتن به دفتر ها پلیس+۱۰ گرفته شود . یاروهمدم زومیت باشید تا با راهکار اینترنتی مشاهده و پرداخت خلافی خودرو که ذیل لحاظ ارشادوراهنمایی و رانندگی پلیس راهور آشنا گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
خلافی اتومبیل یا جریمه‌ها ارشادوراهنمایی و رانندگی را می بایست در اسرع وقت پرداخت کرد تا مبالغ جریمه ها دو برابر نشود . برای مشاهده خلافی ماشین و پرداخت آن دو خط مش موجود است .

اول اینکه به طور حضوری در دفتر ها پلیس‌+۱۰ حاضر شده و قبض جریمه‌ها رانندگی را اخذ کرده و پرداخت کرد .

دوم اینکه در سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی ( راهور ) وارداتی و ترازو خلافی خودرو یا جریمه ها ارشاد و رانندگی را مشاهده کرده و به صورت آنلاین پرداخت کرد .

درپی با سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس پند و رانندگی آشنا می‌شویم .

برای ورود به سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس راهور باید نخست وارد سایت این سامانه به نشانی ( http : //estelam . rahvar120 . ir ) شوید . زمانی وارد این سامانه شوید ورقه زیر برای شما به سناریو در می آید .

سامانه تخلفات رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی

برای اطلاع از تعداد و مبالغ تخلفات رانندگی خویش شماره بارکد پستی ۸ رقمی در پشت کارت خودرو را در کادر مورد نظر وارد نمایید . محل این بارکد را در تصویر ذیل تماشا می کنید .

بارکد پستی ۸ رقمی کارت اتومبیل

بعداز ورود بارکد پستی ۸ رقمی کارت خودرو , کد امنیتی باطن تصویر را وارد کرده دکمه «جستجو» را کلیک کنیدتا وارد صفحه‌ای به شکل و شمایل تصویر تحت شوید . ( در شرایطی که اطلاعات وارداتی درست نباشد یا این که این‌که تخلفی در سامانه نباشد صفحه فوق سناریو داده نمیشود . )

سامانه تخلفات رانندگی پلیس راهور

در این صفحه میتوانید در فریم مربع کنار هر تخلف آن را گزینش کرده و با کلیک روی دکمه «پرداخت» وارد مراحل پرداخت شوید .

در سطح آنگاه صفحه‌ای مثل تصویر زیر به شما سناریو داده میگردد که شماره فاکتور شما در آن نوشته شده شده است .

پرداخت خلافی ماشین

حالا روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک نمائید تا به ورقه بعدی بروید .

صفحه پرداخت خلافی اتومبیل خزانه ملی

در این صفحه اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب را وارد کرده و بعداز بررسی پذیرش وارد صفحه‌‌ی بعدی گردید .

پرداخت خلافی ماشین

با کلیک روی دکمه «تأیید پرداخت قبض» وارد صفحه رسید پرداخت میشوید .

رسید پرداخت خلافی اتومبیل


اکنون می‌توانید روی چاپ رسید کل قبوض کلیک فرمائید تا صفحه پرینت اطلاعات برای شما نمایش داده شود .

رسید پرداخت خلافی اتومبیل

درحال حاضر خلافی خودروی شما پرداخت داده شده و در به‌روزرسانی بعدی سامانه یعنی حدود یک ساعت تا ۱۰ روز دیگر از تعداد و مقدار تخلفات شما تمیز می شود .
بازسازی مجدد
خرید و فروش خودرو و لوازم جانبی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 9:16 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 151

خلافی خودرو را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟


خلافی خودرو را چطور از اینترنت مشاهده و پرداخت کنیم؟
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
خلافی ماشین یا همان جرایم ارشادوراهنمایی و رانندگی را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟ این سوالی است که برای اکثری از رانندگان به وجود می آید . به ویژه اشخاصی که نمی خواهند وقتشان در رفتن به دفتر ها پلیس+۱۰ گرفته شود . همراه زومیت باشید تا با استراتژی اینترنتی مشاهده و پرداخت خلافی خودرو که تحت لحاظ راهنمایی و رانندگی پلیس راهور آشنا شوید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
خلافی اتومبیل یا جریمه ها راهنمایی و رانندگی را بایستی در اسرع وقت پرداخت کرد تا مبالغ جریمه‌ها دو برابر نشود . برای مشاهده خلافی اتومبیل و پرداخت آن دو خط مش وجود دارد .

نخستین اینکه به صورت حضوری در دفترها پلیس‌+۱۰ حاضر شده و قبض جرایم رانندگی را اخذ کرده و پرداخت کرد .

دوم این که در سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس ارشادوراهنمایی و رانندگی ( راهور ) وارداتی و اندازه خلافی خودرو یا این که جرایم موعظه و رانندگی را مشاهده کرده و به صورت آنلاین پرداخت کرد .

به‌دنبال با سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس موعظه و رانندگی آشنا می‌شویم .

برای ورود به سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس راهور باید نخست وارد تارنما این سامانه به آدرس ( http : //estelam . rahvar120 . ir ) شوید . هنگامی وارد این سامانه گردید کاغذ زیر برای شما به سناریو در میاید .

سامانه تخلفات رانندگی پلیس موعظه و رانندگی

برای اطلاع از تعداد و مبالغ تخلفات رانندگی خود شماره بارکد پستی ۸ رقمی در پشت کارت ماشین را در فریم مورد نظر وارد نمائید . محل این بارکد را در تصویر زیر تماشا می‌کنید .

بارکد پستی ۸ رقمی کارت اتومبیل

پس از ورود بارکد پستی ۸ رقمی کارت خودرو , کد امنیتی باطن تصویر را وارد کرده دکمه «جستجو» را کلیک کنیدتا وارد صفحه‌ای به شکل و شمایل تصویر زیر گردید . ( در شرایطی‌که داده ها وارد شده درست نباشد یا این که اینکه تخلفی در سامانه نباشد صفحه فوق اکران داده نمیشود . )

سامانه تخلفات رانندگی پلیس راهور

در این ورقه می توانید در کادر مربع کنار هر تخلف آن را انتخاب کرده و با کلیک روی دکمه «پرداخت» وارد روند پرداخت شوید .


در سطح بعد صفحه‌ای مانند تصویر زیر به شما سناریو داده می گردد که شماره فاکتور شما در آن نوشته شده شده‌است .

پرداخت خلافی اتومبیل

درحال حاضر روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک فرمایید تا به ورقه بعدی بروید .

صفحه پرداخت خلافی خودرو بانک ملی

در این صفحه داده ها کارت بانکی عضو شتاب را وارد کرده و پس از آنالیز قبول وارد صفحه‌‌ی بعدی شوید .

پرداخت خلافی خودرو

با کلیک روی دکمه «تأیید پرداخت قبض» وارد صفحه رسید پرداخت می‌شوید .

رسید پرداخت خلافی ماشین

حال میتوانید روی چاپ رسید کل قبوض کلیک نمایید تا صفحه پرینت اطلاعات برای شما سناریو داده شود .

رسید پرداخت خلافی خودرو

هم اکنون خلافی خودروی شما پرداخت داده شده و در به‌روزرسانی بعدی سامانه یعنی حدود یک ساعت تا ۱۰ روز دیگر از تعداد و میزان تخلفات شما پاک می شود .
بازسازی مجدد
فروش خودرو دنا


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 0:54 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 144

تعرفه واردات ماشین بیش تر از ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد


تعرفه واردات اتومبیل بیش از ۱۰۰ درصد است خیر ۴۰ درصد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تعرفه وارادات بیشتراز ۱۰۰ درصد است خیر ۴۰ درصد . این ادعای عضو هیئت علمی دانشکده علامه طباطبایی است . این متخصص مسایل اقتصادی و ماشین بیان کرد : تعرفه واقعی واردات خودرو به سرزمین نه ۴۰ درصد بلکه بیش تر از ۱۰۰ درصد است . همراه زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
علی خاکساری عضو هیئت علمی دانش کده علامه طباطبایی و کارشناس مسایل اقتصادی و اتومبیل درباره‌ی تعرفه واردات خودرو به میهن اظهار کرد : «تعرفه حقیقی و واقعی واردات اتومبیل به کشور نه ۴۰ درصد بلکه بیشتراز ۱۰۰ درصد است . با تعرفه ۴۰ درصدی یک خودروی ۲۰ هزار دلاری را می بایست با قیمت حدود ۳۰ هزار دلار در ایران خرید , در حالی که‌این حادثه نمی‌افتد . »


عضو هیئت علمی دانش گاه علامه طباطبایی ادامه بخشید : «به تیتر نمونه قیمت جهانی خودروی توسان ۱۸ تا ۲۰ هزار دلار است که با به حساب آوردن تعرفه ۴۰ درصدی ارزش عرضه توسان در ایران می بایست حدود ۱۰۰ میلیون تومان باشد . این در حالی است که درحال حاضر خودروی توسان با بها بیشتراز ۱۵۰ میلیون تومان در بازار کشور ایران به فروش می رسد که‌این نشان می‌دهند تعرفه حقیقی واردات ماشین به مرزو بوم بیش تر از ۱۰۰ درصد است . »

علی خاکساری اظهار‌کرد : «دلیل چنین اوضاعی این است که بین تعرفه اسمی وارادات اتومبیل با تعرفه حقیقی و واقعی تفاوت هست ; به گونه‌ای که دولت فراتر از تعرفه , دلایل دیگری را از واردات ماشین دریافت می‌کند که سبب ساز ارتقا بها خودروهای وارداتی میگردد . »

به گفته عضو هیئت علمی علامه طباطبایی , چنانچه تعرفه حقیقی واردات ماشین ۴۰ درصد بود باید تمام خودروهای وارد شده به بها نصف قیمت‌های فعلی در بازار ایران عرضه می‌شدند .

وی معتقد است , تعرفه واردات خودرو به نفع دولت و خودروسازان و به زیان مصرف کنندگان خودروهای داخلی و فرنگی است .

خرید و فروش خودرو تصادفی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 23:18 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 149

هیوندای قصد ایجاد ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست


هیوندای قصد تولید ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌هیوندای اعلام نموده است که در ادامه‌ی معرفی تولیدات کم‌مصرف و پاک , تا سال ۲۰۲۰ , ۲۶ جور خودرو دوستدار فضا زیست را به تولیدات خویش طولانی تر خواهد کرد . با زومیت هم پا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون فی مابین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
هیوندای موتورز , کمپانی مادر خودروسازان کیا و هیوندای , تصمیم گرفته تا در قدمی بلند , ۲۶ مدل خودرو دوستدار محیط زیست را که اصطلاحا خودروهای سبز اسم دارا‌هستند را به سبد محصول ها خود اضافه کند . در رخ عملی شدن این تصمیم هیوندای تبدیل به یکی مهمترین بازیگران در عرصه‌ی خودروهای سبز خواهد شد بطوری که فقط تویوتا سهم بیشتری درین بازار را از هیوندای خواهد داشت .

بیشتر شدن ۲۶ مدل خودروی دوستدار محیط زیست , تاثیر متعددی در توسعه بازار این خودروها خواهد داشت , حداقل ۱۲ نوع از آنان هیبریدی , شش دسته هیبریدی افزونه , دو جور سلول سوختی و دو جور نیز تمام الکتریکی خواهند بود . در شرایطی‌که این خودروها با استقبال خیر و خوبی از سوی مشتریان مواجه شوند , کیا و هیوندای سقف ایجاد را به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال خواهند رساند که در مقایسه با تیراژ تولید ۴۳ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۵ رویش قابل توجهی خواهد بود . حداقل ۱۱ جور از این ۲۶ اتومبیل بوسیله کیاموتورز تولید خواهند شد که کراس اوور Niro که بتازگی پرده برداری شده , هم یکی‌از آنان است . هیوندای هم قصد داراست تا با سه گونه‌ی هیبریدی , افزونه هیبرید و برقی ایونیک به رقابت مستقیم با پرفروش‌ترین خودروی سبز عالم یعنی تویوتا پریوس بپردازد . لی کی سانگ مدیر بخش موتورهای سبز هیوندای در این جهت بیان کرد :

برای کاهش هزینه‌ها این خودروها در بخش فنی اشتراکات اکثری با یکدیگر خواهند داشت , به عنوان مثال همگی آنها از الکتروموتورهایی با قطر یکسان سود خواهند پیروزی . برای تغییر در توان خروجی نیز صرفا کافیست که از سیم پیچی‌های متفاوتی در موتورها به کار گیری کرد . واحد کنترل موتورها نیز یکسان بوده و کلیه آن ها از یک برد مدار چاپی استاندارد بهره خواهند پیروزی .

تبدیل شدن هیوندای از یک هنرپیشه کوچک به یکی تاثیرگذارترین‌ خودروسازان این میدان در عین اینکه گام حساس و بزرگی به حساب می آید , برای این خودروساز کره‌ای ریسک‌‌هایی هم به همراه دارااست . قیمت سوخت در آمریکا حالا به کمترین میزان خویش در ۱۲ سال گذشته رسیده است که این کاهش ارزش سبب ساز کاهش فروش خودروهای برقی و هیبریدی در آمریکا و حتی‌د‌ر اروپا شده است . چه بسا تویوتا نیز پیش گویی کرده است که سوخت ارزان ارزش فروش دسته پریوس را نیز کاهش خواهد داد . درصورتی که همین فرایند ادامه یابد حالت برای هیوندای سخت‌تر هم خواهد شد .

hyundaiioniq5

hyundaiioniq4

hyundai

hyundaiioniq2

hyudaiioniq


بازس
خرید و فروش خودرو سنگین


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 16:47 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 152

اتریش فراهم خرید قطعات اتومبیل از ایران


اتریش آماده خرید قطعات اتومبیل از جمهوری اسلامی ایران
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
اتریش برای خرید قطعات اتومبیل از جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی نموده است . دبیر انجمن قطعه‌سازان کشور‌ایران اظهار‌کرد که در مسافرت هیئت تجاری ایران به اتریش , صنعتگران این سرزمین آمادگی خویش را برای خرید قطعات خودرو از کشور ایران اعلام کرده‌اند . ملازم زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
پس از برداشته شدن تحریم‌های اقتصادی درمقابل کشور ایران , کشورهای زیادی برای همیاری با کشورمان در حوزه‌های مختلف اعلام آمادگی کرده‌اند . به همین جهت و در رابطه‌های دو جانبه در بین کشور‌ایران و این کشورها , هیئت‌های تجاری و اقتصادی کشورهای مختلف با فعالان اقتصادی ما دیدار کرده یا خواهند کرد .

جدیدترین دیدار میان هیئت تجاری جمهوری اسلامی ایران و اتریش در خاک اتریش صورت گرفته شده‌است . در این دیدار صنعتگران اتریش برای خرید قطعات اتومبیل از کشور‌ایران اعلام آمادگی کرده‌اند .

ساسان قربانی , دبیر انجمن قطعه‌سازان کشور‌ایران دراین باره اظهار‌کرد : «در مسافرت هیئت تجاری ایران به اتریش مذاکرات مفصلی با صنعتگران فعال این مرز و بوم در حوزه صنعت خودرو و قطعه انجام شد . با توجه به اینکه اتریش یک کدام از مراکز کلیدی ایجاد قطعات ماشین در اروپا است , تفاهم‌نامه همکاری با سه انجمن قطعه‌سازی اتریش به امضا رسید . »


دبیر انجمن قطعه سازان کشور‌ایران خاطرنشان کرد : «در این مذاکرات شرکت‌های قطعه‌سازی اتریش آمادگی خویش را برای ایجاد قطعات موضوع نظرشان از کشور ایران و صادرات قطعه از کشورمان به اروپا اعلام کردند . »

قربانی اعلام‌کرد : «وزیر صنعت , معدن و تجارت در این مسافرت با اعتنا به مقام صنعت قطعه‌سازی اتریش خواهان همکاری‌های مشترک قطعه‌سازان کشور ایران و اتریش شد . »

به گفته دبیر انجمن قطعه‌سازان , درین جلسات مقرر شد که کمیته مشترک قطعه‌سازان ایران و اتریش پایین نظر وزیر صنعت , معدن و تجارت تشکیل‌شده و جلسات به طور دوره‌ای در تهران و وین برگزار شود .
خودرو خرید


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 15:46 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 143

توصیه دسته 3 تسلا از ۱۰ میلیارد دلار گذر کرد


توصیه جور 3 تسلا از ۱۰ میلیارد دلار عبور کرد

فیس‌بوک تلگرام ذخیره
کمپانی تسلا با درخواست زیادی برای خرید خودروی Tesla Model 3 مواجه شده است . حال رقم پیشنهاد سری نو ماشین‌های تسلا طولانی تر از ۱۰ میلیارد دلار شده است . پیرو با زومیت یاور باشید تا به استقبال فوق‌العاده از جور سوم تسلا بپردازیم .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
ایلان ماسک , رئیس استدلال Tesla Motors جدیدا توییتی نبی که در آن اعلام شده , کمپانی تسلا توانسته ۲۷۶٫۰۰۰ گونه از تسلا گونه ۳ را تا مورخ دوم آوریل ۲۰۱۶ پیش‌فروش کند . ماسک می‌گوید در کمتر از ۳۶ ساعت , شرکت تسلا ۲۵۳٫۰۰۰ عدد اتومبیل دسته ۳ را فروخته است . این پیشنهاد ۲۵۳٫۰۰۰ عددی پولی بالاتر از ۱۰ میلیارد درآمد برای تسلا محسوب میشود .

tesla

هم اکنون سفارش‌های نخستین مدل‌های جدید خودرو تسلا به قدری بالا است که با دیدن آن به حافظه افرادی که در صف خرید آیفون اپل در حین عرضه اول میباشند , میافتیم . خودروی تمام الکتریکی اسپورت نو تسلا قیمتی معادل ۳۵٫۰۰۰ دلار دارااست . اشخاصی که می خواهند برای این خودرو پیش‌سفارش ثبت نمایند بایستی ۱۰۰۰ دلار بپردازند تا خودرو مناسب آن ها تا سال آینده به دست آنان برسد . به احتمال دوچندان مضاعف بها میانگین فروش این خودرو ۴۲٫۰۰۰ دلار خواهد بود . ماسک از روش توییتر بخاطر این پیش‌سفارش فراوان قدردانی نموده است .

tesla

به رنج می‌توان تغییر تحول در مقدار فروش گونه ۳ تسلا را پیش‌بینی کرد , اما در شرایطی‌که این پیشنهاد به همین صورت ادامه داشته باشد , به زودی پیش‌سفارش این اتومبیل به ۵۰۰٫۰۰۰ عدد معادل ۲۰ میلیارد دلار خواهد رسید .
خودرو خرید سایت


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 11:08 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 176

توصیه مدل 3 تسلا از ۱۰ میلیارد دلار گذشت


پیشنهاد دسته 3 تسلا از ۱۰ میلیارد دلار سپری شد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
کمپانی تسلا با درخواست متعددی برای خرید خودروی Tesla Model 3 مواجه شده است . هم اکنون رقم پیشنهاد سری تازه ماشین‌های تسلا طولانی تر از ۱۰ میلیارد دلار شده است . در‌پی با زومیت ملازم باشید تا به استقبال فوق‌العاده از مدل سوم تسلا بپردازیم .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
ایلان ماسک , مدیر عامل Tesla Motors اخیرا توییتی نبی که در آن اعلام شده , شرکت تسلا توانسته ۲۷۶٫۰۰۰ گونه از تسلا مدل ۳ را تا تاریخ دوم آوریل ۲۰۱۶ پیش‌فروش نماید . ماسک میگوید در کمتر از ۳۶ ساعت , کمپانی تسلا ۲۵۳٫۰۰۰ عدد ماشین نوع ۳ را فروخته است . این توصیه ۲۵۳٫۰۰۰ عددی مبلغی فراتر از ۱۰ میلیارد درآمد برای تسلا به حساب می‌آید .

tesla

اکنون سفارش‌های نخستین مدل‌های جدید خودرو تسلا به قدری بالا است که با دیدن آن به خاطره کسانی که در صف خرید آیفون اپل در طول عرضه اول میباشند , می‌افتیم . خودروی تمام الکتریکی اسپورت نو تسلا قیمتی معادل ۳۵٫۰۰۰ دلار داراست . اشخاصی که می‌خواهند برای این خودرو پیش‌سفارش ثبت کنند بایستی ۱۰۰۰ دلار بپردازند تا ماشین مطلوب آنان تا سال آتی به دست آن ها رسد . به احتمال بسیار دوچندان بها میانگین فروش این خودرو ۴۲٫۰۰۰ دلار خواهد بود . ماسک از روش توییتر بخاطر این پیش‌سفارش فراوان تشکر کرده است .


tesla

به مشقت می‌توان تغییر تحول در مقدار فروش نوع ۳ تسلا را پیش‌بینی کرد , البته در صورتیکه این سفارش به همین صورت ادامه داشته باشد , به زودی پیش‌سفارش این اتومبیل به ۵۰۰٫۰۰۰ عدد معادل ۲۰ میلیارد دلار خواهد رسید .
خودرو فروشی کلاسیک


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 9:57 توسط Parsons Pickett تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 154