close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

اتریش فراهم خرید قطعات اتومبیل از ایران


اتریش آماده خرید قطعات اتومبیل از جمهوری اسلامی ایران
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
اتریش برای خرید قطعات اتومبیل از جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی نموده است . دبیر انجمن قطعه‌سازان کشور‌ایران اظهار‌کرد که در مسافرت هیئت تجاری ایران به اتریش , صنعتگران این سرزمین آمادگی خویش را برای خرید قطعات خودرو از کشور ایران اعلام کرده‌اند . ملازم زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
پس از برداشته شدن تحریم‌های اقتصادی درمقابل کشور ایران , کشورهای زیادی برای همیاری با کشورمان در حوزه‌های مختلف اعلام آمادگی کرده‌اند . به همین جهت و در رابطه‌های دو جانبه در بین کشور‌ایران و این کشورها , هیئت‌های تجاری و اقتصادی کشورهای مختلف با فعالان اقتصادی ما دیدار کرده یا خواهند کرد .

جدیدترین دیدار میان هیئت تجاری جمهوری اسلامی ایران و اتریش در خاک اتریش صورت گرفته شده‌است . در این دیدار صنعتگران اتریش برای خرید قطعات اتومبیل از کشور‌ایران اعلام آمادگی کرده‌اند .

ساسان قربانی , دبیر انجمن قطعه‌سازان کشور‌ایران دراین باره اظهار‌کرد : «در مسافرت هیئت تجاری ایران به اتریش مذاکرات مفصلی با صنعتگران فعال این مرز و بوم در حوزه صنعت خودرو و قطعه انجام شد . با توجه به اینکه اتریش یک کدام از مراکز کلیدی ایجاد قطعات ماشین در اروپا است , تفاهم‌نامه همکاری با سه انجمن قطعه‌سازی اتریش به امضا رسید . »


دبیر انجمن قطعه سازان کشور‌ایران خاطرنشان کرد : «در این مذاکرات شرکت‌های قطعه‌سازی اتریش آمادگی خویش را برای ایجاد قطعات موضوع نظرشان از کشور ایران و صادرات قطعه از کشورمان به اروپا اعلام کردند . »

قربانی اعلام‌کرد : «وزیر صنعت , معدن و تجارت در این مسافرت با اعتنا به مقام صنعت قطعه‌سازی اتریش خواهان همکاری‌های مشترک قطعه‌سازان کشور ایران و اتریش شد . »

به گفته دبیر انجمن قطعه‌سازان , درین جلسات مقرر شد که کمیته مشترک قطعه‌سازان ایران و اتریش پایین نظر وزیر صنعت , معدن و تجارت تشکیل‌شده و جلسات به طور دوره‌ای در تهران و وین برگزار شود .
خودرو خرید:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Parsons Pickett
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر