close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

هیوندای قصد ایجاد ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست


هیوندای قصد تولید ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌هیوندای اعلام نموده است که در ادامه‌ی معرفی تولیدات کم‌مصرف و پاک , تا سال ۲۰۲۰ , ۲۶ جور خودرو دوستدار فضا زیست را به تولیدات خویش طولانی تر خواهد کرد . با زومیت هم پا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون فی مابین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
هیوندای موتورز , کمپانی مادر خودروسازان کیا و هیوندای , تصمیم گرفته تا در قدمی بلند , ۲۶ مدل خودرو دوستدار محیط زیست را که اصطلاحا خودروهای سبز اسم دارا‌هستند را به سبد محصول ها خود اضافه کند . در رخ عملی شدن این تصمیم هیوندای تبدیل به یکی مهمترین بازیگران در عرصه‌ی خودروهای سبز خواهد شد بطوری که فقط تویوتا سهم بیشتری درین بازار را از هیوندای خواهد داشت .

بیشتر شدن ۲۶ مدل خودروی دوستدار محیط زیست , تاثیر متعددی در توسعه بازار این خودروها خواهد داشت , حداقل ۱۲ نوع از آنان هیبریدی , شش دسته هیبریدی افزونه , دو جور سلول سوختی و دو جور نیز تمام الکتریکی خواهند بود . در شرایطی‌که این خودروها با استقبال خیر و خوبی از سوی مشتریان مواجه شوند , کیا و هیوندای سقف ایجاد را به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال خواهند رساند که در مقایسه با تیراژ تولید ۴۳ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۵ رویش قابل توجهی خواهد بود . حداقل ۱۱ جور از این ۲۶ اتومبیل بوسیله کیاموتورز تولید خواهند شد که کراس اوور Niro که بتازگی پرده برداری شده , هم یکی‌از آنان است . هیوندای هم قصد داراست تا با سه گونه‌ی هیبریدی , افزونه هیبرید و برقی ایونیک به رقابت مستقیم با پرفروش‌ترین خودروی سبز عالم یعنی تویوتا پریوس بپردازد . لی کی سانگ مدیر بخش موتورهای سبز هیوندای در این جهت بیان کرد :

برای کاهش هزینه‌ها این خودروها در بخش فنی اشتراکات اکثری با یکدیگر خواهند داشت , به عنوان مثال همگی آنها از الکتروموتورهایی با قطر یکسان سود خواهند پیروزی . برای تغییر در توان خروجی نیز صرفا کافیست که از سیم پیچی‌های متفاوتی در موتورها به کار گیری کرد . واحد کنترل موتورها نیز یکسان بوده و کلیه آن ها از یک برد مدار چاپی استاندارد بهره خواهند پیروزی .

تبدیل شدن هیوندای از یک هنرپیشه کوچک به یکی تاثیرگذارترین‌ خودروسازان این میدان در عین اینکه گام حساس و بزرگی به حساب می آید , برای این خودروساز کره‌ای ریسک‌‌هایی هم به همراه دارااست . قیمت سوخت در آمریکا حالا به کمترین میزان خویش در ۱۲ سال گذشته رسیده است که این کاهش ارزش سبب ساز کاهش فروش خودروهای برقی و هیبریدی در آمریکا و حتی‌د‌ر اروپا شده است . چه بسا تویوتا نیز پیش گویی کرده است که سوخت ارزان ارزش فروش دسته پریوس را نیز کاهش خواهد داد . درصورتی که همین فرایند ادامه یابد حالت برای هیوندای سخت‌تر هم خواهد شد .

hyundaiioniq5

hyundaiioniq4

hyundai

hyundaiioniq2

hyudaiioniq


بازس
خرید و فروش خودرو سنگین:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Parsons Pickett
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر