close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

تعرفه واردات ماشین بیش تر از ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد


تعرفه واردات اتومبیل بیش از ۱۰۰ درصد است خیر ۴۰ درصد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تعرفه وارادات بیشتراز ۱۰۰ درصد است خیر ۴۰ درصد . این ادعای عضو هیئت علمی دانشکده علامه طباطبایی است . این متخصص مسایل اقتصادی و ماشین بیان کرد : تعرفه واقعی واردات خودرو به سرزمین نه ۴۰ درصد بلکه بیش تر از ۱۰۰ درصد است . همراه زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
علی خاکساری عضو هیئت علمی دانش کده علامه طباطبایی و کارشناس مسایل اقتصادی و اتومبیل درباره‌ی تعرفه واردات خودرو به میهن اظهار کرد : «تعرفه حقیقی و واقعی واردات اتومبیل به کشور نه ۴۰ درصد بلکه بیشتراز ۱۰۰ درصد است . با تعرفه ۴۰ درصدی یک خودروی ۲۰ هزار دلاری را می بایست با قیمت حدود ۳۰ هزار دلار در ایران خرید , در حالی که‌این حادثه نمی‌افتد . »


عضو هیئت علمی دانش گاه علامه طباطبایی ادامه بخشید : «به تیتر نمونه قیمت جهانی خودروی توسان ۱۸ تا ۲۰ هزار دلار است که با به حساب آوردن تعرفه ۴۰ درصدی ارزش عرضه توسان در ایران می بایست حدود ۱۰۰ میلیون تومان باشد . این در حالی است که درحال حاضر خودروی توسان با بها بیشتراز ۱۵۰ میلیون تومان در بازار کشور ایران به فروش می رسد که‌این نشان می‌دهند تعرفه حقیقی واردات ماشین به مرزو بوم بیش تر از ۱۰۰ درصد است . »

علی خاکساری اظهار‌کرد : «دلیل چنین اوضاعی این است که بین تعرفه اسمی وارادات اتومبیل با تعرفه حقیقی و واقعی تفاوت هست ; به گونه‌ای که دولت فراتر از تعرفه , دلایل دیگری را از واردات ماشین دریافت می‌کند که سبب ساز ارتقا بها خودروهای وارداتی میگردد . »

به گفته عضو هیئت علمی علامه طباطبایی , چنانچه تعرفه حقیقی واردات ماشین ۴۰ درصد بود باید تمام خودروهای وارد شده به بها نصف قیمت‌های فعلی در بازار ایران عرضه می‌شدند .

وی معتقد است , تعرفه واردات خودرو به نفع دولت و خودروسازان و به زیان مصرف کنندگان خودروهای داخلی و فرنگی است .

خرید و فروش خودرو تصادفی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Parsons Pickett
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر