close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

پتنت نو مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای ورودی و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خویش سفارش داده است که برای توربوشارژر زیاد دلخواه است . اگرچه بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نیست اما ممکن است که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . به دنبال با زومیت همراه باشید تا از طرح جدید مزدا باخبر گردید .


آیفون 7 با ضمانت طومار با اهمیت آزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
پایانی باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ باز می‌گردد که مرتبط با نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید , است ( RX - 8 که همواره خاطره پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , البته هرگز توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان طرفداران خویش را با طرح‌های مفهومی نو و شایعات در امر بازگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت مینمایند , البته اکثر وقت ها زمان ها به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی دوچندان از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار جلوگیری به فعالیت میاید .

مزدا

البته اخیراً مزدا به خودروسازان نشان اعطا کرد که با تغییرات در پباده سازی می تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به اتومبیل اضافه کند , براین اساس امیدها کمی قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به ثبت رسیده و چند هفته قبلی در معرض عموم قرار گرفته است , نشان میدهد که تعویض طرح ( layout ) هوای ورودی و گاز خروجی می تواند برای نصب توربو شارژر فراوان کارآمد باشد . طراحی نو , راهگاه خروجی هوا ( یا این که گازهای حاصل از احتراق ) را بر بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه ورودی هوا را نیز به صورت بی واسطه و از زیر محفظه موتور پیش گویی کرده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ مرتبه نسبت به طرح قدیم تغییر و تحول چیدمان داشته است . این فیض مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میگردد و سپس از طریق یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل می‌شود . این فعالیت موجب جواب پرسرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می شود . البته اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .

پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای بازگشت دوباره پیشرانه‌های دوار وجود ندارد . موانع بخش اعظمی برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی صورت هست , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را رمز در گم نموده است . این در اکنون است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک میکند . این مجموعه به کوچک سازی دوری ناپذیر پیشرانه پیستونی امداد شایانی مینماید و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز تولید خواهد شد و بهبود مصرف سوخت فارغ از کاهش بضاعت پیشرانه در امر کار قرار خواهد گرفت .


خودرو خرید اقساطی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Parsons Pickett
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر