close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

هیوندای قصد ایجاد ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ داردهیوندای قصد تولید ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌هیوندای اعلام کرده است که در ادامه‌ی معرفی تولیدها کم‌مصرف و تمیز , تا سال ۲۰۲۰ , ۲۶ نوع اتومبیل دوستدار محیط زیست را به محصول ها خویش بیش تر خواهد کرد . با زومیت همپا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون فی مابین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
هیوندای موتورز , شرکت مامان خودروسازان کیا و هیوندای , تصمیم گرفته تا در قدمی بلند , ۲۶ جور ماشین دوستدار محفظه زیست را که اصطلاحا خودروهای سبز اسم دارا هستند را به سبد تولیدها خود بیفزاید . در صورت عملی شدن این تصمیم هیوندای تبدیل به یکی مهم‌ترین بازیگران در عرصه‌ی خودروهای سبز خواهد شد بطوری که تنها تویوتا سهم بیشتری در‌این بازار را از هیوندای خواهد داشت .

بیش تر شدن ۲۶ نوع خودروی دوستدار اطراف زیست , تاثیر متعددی در توسعه بازار این خودروها خواهد داشت , دستکم ۱۲ گونه از آن ها هیبریدی , شش گونه هیبریدی پلاگین , دو دسته سلول سوختی و دو نوع هم تمام الکتریکی خواهند بود . در حالتی که این خودروها با استقبال خوبی از طرف مشتریان مواجه شوند , کیا و هیوندای سقف ساخت را به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال خواهند رساند که در مقایسه با تیراژ ساخت ۴۳ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۵ رویش قابل توجهی خواهد بود . دستکم ۱۱ نوع از این ۲۶ خودرو بوسیله کیاموتورز ساخت خواهند شد که کراس اوور Niro که بتازگی رونمایی شده , نیز یکی آنان است . هیوندای نیز قصد دارد تا با سه گونه‌ی هیبریدی , پلاگین هیبرید و برقی ایونیک به رقابت بدون واسطه با پرفروش‌ترین خودروی سبز عالم یعنی تویوتا پریوس بپردازد . لی کی سانگ رئیس بخش موتورهای سبز هیوندای در این سمت اعلام کرد :

برای کاهش هزینه‌ها این خودروها در بخش فنی اشتراکات بسیاری با یکدیگر خواهند داشت , برای مثال کلیه آنان از الکتروموتورهایی با قطر یکسان استفاده خواهند موفقیت . برای تغییر‌و تحول در توان خروجی نیز تنها کافیست که از سیم پیچی‌های متفاوتی در موتورها استفاده کرد . واحد در دست گرفتن موتورها هم یکسان بوده و همگی آن‌ها از یک برد مدار چاپی استاندارد بهره خواهند برد .

تبدیل شدن هیوندای از یک هنرپیشه کوچک به یکی تاثیرگذارترین‌ خودروسازان این عرصه در عین این که قدم دارای اهمیت و بزرگی به حساب میآید , برای این خودروساز کره‌ای ریسک‌‌هایی نیز به همراه دارد . ارزش سوخت در آمریکا حال به کمترین واحد سنجش خود در ۱۲ سال گذشته رسیده است که‌این کاهش بها منجر کاهش فروش خودروهای برقی و هیبریدی در آمریکا و حتی در اروپا شده‌است . حتی تویوتا نیز پیش گویی نموده است که سوخت ارزان قیمت فروش گونه پریوس را هم کاهش خواهد اعطا کرد . در شرایطی‌که همین فرآیند ادامه یابد موقعیت برای هیوندای سخت‌تر نیز خواهد شد .

hyundaiioniq5

hyundaiioniq4

hyundai

hyundaiioniq2

hyudaiioniq


بازس
فروش خودرو باما:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Parsons Pickett
ت : سه شنبه 22 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر